Jana Wendlerová

Co ve škole dělám

Ve škole působím jako školní asistent a starám se o vydávání obědů. Nejvíce mě těší trávit čas s dětmi, ráda si povídám, chodím na procházky, připojuji se k dětem v různých činnostech. Jsem součástí týmu pro zahradu a týmu pečení dortíků. Je pro mě velmi důležité, aby všichni okolo mě byli spokojení a šťastní, pak jsem šťastná i já.

Vzdělání a studium

Mám za sebou SOU obchodní v Praze. Účastnila jsem se projektu TECHNIKOU DO NITRA ČLOVĚKA na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT. Za svou důležitou zkušenost považuji stáž ve Francii. Mám certifikáty o absolvování výukových modulů pro učitelky MŠ, absolvovala jsem Kurz pro asistenty pedagoga v Praze.

Profesní zkušenosti

V minulosti jsem působila jako prodavačka oděvů a textilu BÍLÁ LABUŤ, pracovnice expedice zboží AVIPLAST s.r.o. a asistentka ředitele AVIPLAST s.r.o. Sedm let jsem pracovala jako pečovatelka v Dětské skupině Sluníčko, další tři roky jsem ve stejné skupině pracovala jako pečovatelka a vedoucí. Kolegové o mně říkají, že jsem komunikativní, zodpovědná, obětavá a trpělivá.

Osobní zájmy, zaměstnání a další projekty

Na prvním místě je pro mě rodina. Mezi mé záliby patří cestování po Česku i zahraničí, zahrádka a vaření. Ráda se obklopuji dětmi, bez nich si svůj život ani nedokážu představit.

Proč projekt Donum Felix

Do Donum Felix mě přivedla náhoda. Čím déle ve škole působím, tím více darů v ní spatřuji. Koncept svobodného vzdělávání je pro mě velmi zajímavý, motivuje mě k nahlížení na věci z různých úhlů. Díky práci ve škole se učím vymezovat si svoje hranice, jsem sebevědomější, cítím se výborně. Projekt ve mně probouzí chuť zkoušet nové věci. Mám ráda děti a jejich svět. Vše dělám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

wendlerovajana3@gmail.com