×

Markéta Nečasová

mn

Co budu ve škole dělat

V Donum Felix pracuji jako dobrovolník. Spolu s dětmi se snažím proniknout do tajů chemie. Ráda s nimi dělám cokoliv oč projeví zájem a sama nasávám zkušenosti z učící se školy.

Vzdělání a studia

Po ukončení gymnázia v Ostravě, jsem absolvovala obor jaderné chemie na fakultě Jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze. V letech 2011-2012 jsem absolvovala Ateliér J. Březiny I., II. a III. v Institutu digitální fotografie. Pod vedením Lucie Dobešové jsem prošla kurzem Zkušeností k respektování. V současné době studuji druhý ročník bakalářského oboru Pedagogika a výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě UK v Praze a také navštěvuji kurz P.E.T. – Výchova bez poražených.

Profesní zkušenosti

Po absolvování ČVUT jsem pracovala jako vědeckovýzkumný pracovník v Ústavu jaderného výzkumu v Řeži. Po té jsem na pozici metodika školila zaměstnance kancelářské aplikace MS Office. Během mateřské dovolené jsem pracovala jako dobrovolník v rodinném centru Klíček v Unhošti, kde jsem vedla výtvarné kurzy pro děti. Několik let jsem provozovala vlastní fotografický ateliér a vedla “Fotohrátky”, kurz fotografování pro děti. V současnosti pracuji jako office manager v designerské firmě.

Osobní zájmy

Jsem maminka tří dětí, vášnivá fotografka, ráda cestuji, trávím čas v přírodě.

Proč projekt Donum Felix

K Donum Felix mne přivedla cesta našich dětí. Hledali jsme alternativu ke klasickému vzdělávání dětí a našla jsem cestu i pro sebe.

necasova@designers.cz