[responsive-menu RM="header"]

Pozvánka na setkání s Tomášem Hajzlerem

Zveme vás na setkání s Tomášem Hajzlerem, nakladatelem, influencerem a propagátorem slušného podnikání a svobody v práci.
Sám Tomáš setkání uvádí tímto textem:
“Unesený život
Většina z nás pracuje v korporaci a většina z nás u korporací i nakupuje. Smyslem korporací je přitom odsát hodnotu od zákazníků, zaměstnanců a komunit, kde působí. Aniž by si toho kdo všiml, nechali jsme si korporacemi vzít život. Pobavme se o tom, jak si ho vzít zpátky. V diskusi se dotkneme témat jako jsou některé trendy ve vývoji technologií a ve společnosti, které lze využít mimo jiné pro osvobození práce a vzdělávání. ”

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 12. 4. od 17:00 v budově školy Donum Felix na Kladně, Petra Bezruče 3087 (vjezd na pozemek s budovou školy nad OC Central).

Více informací o Tomáši Hajzlerovi a jeho aktivitách najdete na
Tomáš Hajzler
http://slusnafirma.cz/
https://www.peoplecomm.cz/
https://www.tomashajzler.com/

Účastníky bychom rádi požádali o dobrovolné vstupné. Výtěžek použijeme jako příspěvek pro kanaďana Liama, který nás navštívil a rozhodl se zůstat s námi ve škole. Děti tak mají možnost mluvit anglicky s rodilým mluvčím. Vše proběhlo velice spontánně, nečekaně a momentálně nemáme prostředky na jeho mzdu. Předem děkujeme za podporu.